Upravit stránku

Sklízeč TIGER 6

Světově nejvýkonnější vyorávač cukrové řepy ROPA Tiger 6 si odbyl světovou premiéru na veletrhu Agrosalon a získal ocenění - zlatou medaili za svůj celkový koncept. Hlavní novinkou je nový motor o výkonu 700 k resp. 768 k se zdvihovým výkonem 16,12 l, a systémem vstřikováním čerpadlo-tryska. Vyšší výkon v porovnání s Tigrem 5 činí až 142 k / 105 kW. Do nového designu stroje byl dokonale integrován hydraulický podvozkový systém velmi šetrný k půdě s automatickým vyrovnáním svahu. Výkonnější vyprazdňování zásobníku vede k rychlejšímu překládání za jízdy. Pohodlná kabina se skleněným dotykovým terminálem, WLAN propojením a mnoho automatických programů poskytují maximální pohodlí při jízdě pro nejlepší výsledky vyorávání.


Sklízeč PANTHER 2

ROPA představuje nový dvounápravový sklízeč Panther 2 v cela nové dimenzi výkonu. Sportovní moderní design, výborná manévrovatelnost a hbitost se spojují v novém sklízeči Panther 2 pro co největší radost ze sklizně řepy. S Panther 2 získáte dostatečné výkonové rezervy při nejextrémnějších sklizňových podmínkách, nebo při použití vyorávacího agregátu XL: vše díky novému řadovému šestiválcovému motoru Volvo o výkonu 700k, respektive 768k, se systémem vstřikování čerpadlo-tryska a jmenovitém výkonu 16,12 litrů. Do nového designu stroje byl dokonale integrován medailí oceněný podvozkový systém velmi šetrný k půdě s příčnou stabilizací a automatickým vyrovnáním svahu. Nový extra dlouhý vyprazdňovací dopravník odvozený od Tigera 6 s výkonnějším vyprazdňováním zásobníku umožňuje rychlejší překládání během jízdy. Nová pohodlná kabina se skleněným dotykovým terminálem s mnoha automatickými programy tvoří základ pro skvělé pohodlí při jízdě a nejlepší výsledky vyorávání

Čistící nakladač MAUS 5

Čistící nakladač MAUS 5

Maus 5 oslní kabinou R-Concept s novým designem. Na základě osvědčeného stroje euro-Maus 4 byl z Panthera a Tigera 5 integrován známý systém intuitivního ovládání R-Concept a byl doplněn mnoha komfortními funkcemi. V celkovém konceptu zcela sladěným s výkonem a efektivitou s 10,2 m širokým příjmovým systémem se pojí vývoj orientovaný na praxi a nejnovější technické inovace. Více než 9 m dlouhé vyvažovací rameno zajišťuje při prodloužené překládací šířce maximální stabilitu.

Nahoru