Upravit stránku
ROPA BunkerMaus 5

Pro letošní řepnou kampaň jsme dodali nový čistící nakladač cukrové řepy ROPA Bunker Maus 5, jedná se o první stroj v ČR. Šťastným uživatelem tohoto stroje je Martin Kroupa - autodoprava spol. s r.o., který provozuje svozovou linku na území Praha východ a Praha západ pro cukrovar Tereos TTD, a.s. Dobrovice.

Bunker Maus5 nahradil v podniku konkurenční tažený stroj českého výrobce. Tohoto „Myšáka“ jsme zastihli v prvním listopadovém týdnu na poli nedaleko obce Přezletice na Praze- východ.  V tento okamžik měl za sebou již 3 týdny ostrého provozu při nakládání cukrové řepy.

ROPA BunkerMaus je samojízdný pracovní stroj k čištění a nakládání cukrové řepy. Pro plnění ROPA BunkerMaus se používá další stroj- kolový nakladač nebo bagr. Bunker Maus je oproti „klasickému“ Mausu vybaven nakládacím košem s kapacitou 12 m³, který je umístěn vpředu nad nosnými koly. Podlahové řetězy umístěné v zásobníku dopravují cukrovou řepu k dalším čisticím prvkům. Předními nopkovými válci v zásobníku řepy dochází k hlavními čištění cukrové řepy. Pro více informací o strojích ROPA  BunkerMaus, navštivte webové strany.

Tímto bychom chtěli poděkovat za důvěru vloženou do stroje BunkerMaus 5 a především do naší společnosti, která tento stroj dodala a bude provádět na stroji veškerý servis. Na závěr chceme popřát velké množství naložených tun cukrové řepy bez závad.

Nahoru